FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord

Σύντομη περιγραφή:

Καλά μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά.

Τα χαρακτηριστικά επιβραδυντικού φλόγας πληρούν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων.

Τα μηχανικά χαρακτηριστικά του τζάκετ πληρούν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων.

Μαλακό, εύκαμπτο, μπλοκαρισμένο στο νερό, ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία, εύκολο στην τοποθέτηση και τη σύνδεση και με μεγάλη χωρητικότητα μετάδοσης δεδομένων.

Ικανοποιήστε τις διάφορες απαιτήσεις της αγοράς και των πελατών.


Λεπτομέρεια προϊόντος

Ετικέτες προϊόντων

Συγκρότημα οπτικού καλωδίου, PDLC/DLC, GYFJH,2B.3.SM 2Core.ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord8

Προσδιορισμός

1. Καλώδιο GYFJH
1.1 Δομή:

1.GYFJH Cable

1.2 Εφαρμογή
Χρησιμοποιείται κυρίως σε οριζόντια και κάθετη καλωδίωση ασύρματου σταθμού βάσης

1.3 Χαρακτηριστικά
Καλά μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά.
Τα χαρακτηριστικά επιβραδυντικού φλόγας πληρούν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων.
Τα μηχανικά χαρακτηριστικά του τζάκετ πληρούν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων.
Μαλακό, εύκαμπτο, μπλοκαρισμένο στο νερό, ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία, εύκολο στην τοποθέτηση και τη σύνδεση και με μεγάλη χωρητικότητα μετάδοσης δεδομένων.
Ικανοποιήστε τις διάφορες απαιτήσεις της αγοράς και των πελατών.

1.4 Παράμετροι καλωδίου

Καταμέτρηση ινών Διάσταση καλωδίου
mm
Βάρος καλωδίου
kg/km
Εντάσεως
N
Συντριβή
N/100mm
Ελάχ.Bend Radius
mm
Εύρος Θερμοκρασίας
 
Μακροπρόθεσμα Βραχυπρόθεσμα Μακροπρόθεσμα Βραχυπρόθεσμα Δυναμικός Στατικός
2 7.0 42.3 200 400 1100 2200 20Δ 10Δ -30-+70
Σημείωση: 1. Όλες οι τιμές στον πίνακα, οι οποίες είναι μόνο για αναφορά, υπόκεινται σε αλλαγές χωρίς προειδοποίηση.
2. Η διάσταση και το βάρος του καλωδίου υπόκεινται στο καλώδιο simplex εξωτερικής διαμέτρου 2,0.
3. D είναι η εξωτερική διάμετρος του στρογγυλού καλωδίου.

2. One single mode fiber

1.Tight-buffered Cable Specification

Είδος Μονάδα Προσδιορισμός
Απόσβεση dB/km 1310nm≤0,4
1550 nm≤0,3
Διασπορά Ps/nm.km 1285~1330nm≤3,5
1550nm≤18,0
Μηδενικό μήκος κύματος διασποράς Nm 1300~1324
Μηδενική κλίση διασποράς Ps/nm.km ≤0,095
Μήκος κύματος αποκοπής ινών Nm ≤1260
Διάμετρος πεδίου λειτουργίας Um 9,2±0,5
Ομόκεντρο πεδίου λειτουργίας Um <=0,8
Διάμετρος επένδυσης um 125±1,0
Μη κυκλικότητα επένδυσης % ≤1,0
Σφάλμα ομοκεντρικότητας επίστρωσης/επένδυσης Um ≤12,5
Διάμετρος επίστρωσης um 245±10
κάμψη, εξασθένηση που προκαλείται από εξάρτηση 1550 nm, 1 στροφές, διάμετρος 32 mm 100 ρούμια, διάμετρος 60 mm ≤0,5 db
Δοκιμή απόδειξης kpsi ≥100

3. Προδιαγραφές συνδετήρα

ΕΙΔΟΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ
Τύπος σύνδεσης PDLC-LC/UPC
Απώλεια εισαγωγής <=0,3db
Απώλεια επιστροφής >=50db
επίπεδο IP IP67
Μήκος κύματος λειτουργίας 1310nm, 1550nm
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm, 1550nm
Επαναληψιμότητα <=0,1
εναλλαξιμότητα <=0,2dB
Αντοχή <=0,2dB
Μήκος ινών 1m, 2m….. οποιοδήποτε μήκος προαιρετικό.
Μήκος και ανοχή 10 εκ
Θερμοκρασία λειτουργίας -40C ~ +85C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40C ~ +85C

4. Εικόνες των προϊόντων

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord11
FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord10

5. Σχέδια αναφοράς

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord13

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord12


  • Προηγούμενος:
  • Επόμενο:

  • Γράψτε το μήνυμά σας εδώ και στείλτε το σε εμάς