Σύνδεσμος οπτικών ινών

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    FTTH SC/APC Μονόδρομο καλώδιο οπτικών ινών Προσαρμογέας Quick Fast Connector for Drop Cable Installation Project

    Εφαρμογή:

    1. Το έργο FTTH μπορεί να χρησιμοποιηθεί
    2. Δυνατότητα εγκατάστασης πεδίου
    3. Γρήγορο, εύκολο, ακριβές
    4. Αποδοτική
    5. Φορητός
    6. Εγκατάσταση λιγότερο από 2 λεπτά
    7. Αξιόπιστη και ανώτερη οπτική απόδοση
  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC Simplex Loopback οπτικών ινών

    ● Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή απώλεια επιστροφής

    ● Φιλικό προς το χρήστη, Συμπαγές μέγεθος

    ● Μπουφάν PVC ή LSZH

    ● Γυαλιστικό PC/UPC/APC

    ● Καλή ανταλλαξιμότητα και επαναληψιμότητα

    ● Συμμορφωθείτε με την προδιαγραφή Telcordia GR-326-CORE

    ● 100% λειτουργικά ελεγμένο που εγγυάται απόδοση και ακεραιότητα

    ● Συμβατό με Fast Ethernet, Fiber Channel, ATM και Gigabit Ethernet

    ● Η ίνα G657.A1 ,G657.A2 μπορεί να επιλεγεί.0,9 mm ή 2,0 mm

  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    Το Fast Connector (ονομάζεται επίσης "No-Polish Connector", "Pre-polish Connector" ή "Fast Connector") είναι μια εύκολη στην εγκατάσταση συσκευή.Δεν απαιτείται εργαλείο ή τζινγκ.Είναι καθολικό για 250um /900um / 2,0mm / 3,0mm / Επίπεδο καλώδιο.

    Ο συνδετήρας οπτικών ινών με δυνατότητα τοποθέτησης μηχανικού πεδίου (FMC) έχει σχεδιαστεί για να απλοποιεί τη σύνδεση χωρίς μηχανή ματίσματος σύντηξης.Αυτός ο σύνδεσμος είναι γρήγορη συναρμολόγηση που απαιτεί μόνο κανονικά εργαλεία προετοιμασίας ινών: εργαλείο απογύμνωσης καλωδίων και κοπτικό ινών.Ο σύνδεσμος υιοθετεί την τεχνολογία Fiber Pre-Embeded Tech με ανώτερο κεραμικό δακτύλιο και αυλάκι V από κράμα αλουμινίου.Επίσης, διαφανής σχεδίαση του πλαϊνού καλύμματος που επιτρέπει οπτικό έλεγχο.

    Ένας υψηλής απόδοσης, εύχρηστος σύνδεσμος μηχανικών οπτικών ινών.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως στη σύνδεση και διασύνδεση καλωδίου πτώσης FTTH

  • SC/APC Duplex Simplex Fiber Optic Adapter

    Προσαρμογέας οπτικών ινών SC/APC Duplex Simplex

    Ο προσαρμογέας οπτικών ινών (γνωστός και ως φλάντζα), είναι το τμήμα σύνδεσης κεντραρίσματος του κινητού συνδετήρα οπτικών ινών, μιας μικρής συσκευής που έχει σχεδιαστεί για να τερματίζει ή να συνδέει τα καλώδια οπτικών ινών ή τους συνδέσμους οπτικών ινών μεταξύ δύο γραμμών οπτικών ινών.Οι προσαρμογείς οπτικών ινών χρησιμοποιούνται στη σύνδεση οπτικών ινών, η τυπική χρήση είναι η παροχή σύνδεσης ινών καλωδίου σε καλώδιο.

    Συνδέοντας με ακρίβεια δύο υποδοχές, ο προσαρμογέας οπτικών ινών επιτρέπει τη μετάδοση των πηγών φωτός το πολύ και μειώνει την απώλεια όσο το δυνατόν περισσότερο.Ταυτόχρονα, ο προσαρμογέας καλωδίου ινών έχει τα πλεονεκτήματα της χαμηλής απώλειας εισαγωγής, της καλής εναλλαξιμότητας και της αναπαραγωγιμότητας. Χρησιμοποιείται ευρέως σε πλαίσιο διανομής οπτικών ινών (ODF), εξοπλισμό επικοινωνίας οπτικών ινών, όργανα κ.λπ., ανώτερη απόδοση, σταθερή και αξιόπιστη.