ABS PLC Fiber Optical Splitter Boxes

Σύντομη περιγραφή:

Ο επίπεδος οπτικός διαχωριστής κυματοδηγού (PLC Splitter) είναι μια ενσωματωμένη συσκευή διανομής οπτικής ισχύος κυματοδηγού που βασίζεται σε υπόστρωμα χαλαζία.Έχει τα χαρακτηριστικά του μικρού μεγέθους, του μεγάλου μήκους κύματος, της υψηλής αξιοπιστίας και της καλής φασματικής ομοιομορφίας.Ιδιαίτερα κατάλληλο για παθητικά οπτικά δίκτυα (EPON, BPON, GPON κ.λπ.) για τη σύνδεση τοπικών και τερματικών συσκευών και την επίτευξη οπτικού διαχωρισμού σήματος.κατανέμουν ομοιόμορφα τα οπτικά σήματα στους χρήστες.Τα κανάλια διακλάδωσης έχουν συνήθως 2, 4, 8 κανάλια και περισσότερα μπορούν να φτάσουν τα 32 κανάλια και άνω Μπορούμε να παρέχουμε προϊόντα σειρών 1xN και 2xN και να προσαρμόσουμε οπτικούς διαχωριστές για πελάτες σε διάφορες καταστάσεις.

Τύπος εισαγωγής κάρτας κασέτας splitter ABS PLC Το κουτί διαχωρισμού είναι μία από τις μεθόδους συσκευασίας του διαχωριστή PLC.Εκτός από τον τύπο κουτιού ABS, οι διαχωριστές PLC ταξινομούνται επίσης σε τύπο rack, τύπο γυμνού σύρματος, τύπο ένθετου και τύπο δίσκου.Ο διαχωριστής ABS PLC είναι ο πιο συχνά χρησιμοποιούμενος διαχωριστής στα δίκτυα PON


Λεπτομέρεια προϊόντος

Ετικέτες προϊόντων

Χαρακτηριστικά

Διαχωριστές ινών με άριστα μηχανικά, μικρού μεγέθους.Μπορεί να παρέχει ευκολότερη και πιο ευέλικτη καλωδίωση.Ο διαχωριστής Plc μπορεί να εγκατασταθεί απευθείας σε διάφορα υπάρχοντα κουτιά διακλάδωσης χωρίς να χρειάζεται.Αφήστε πολύ χώρο εγκατάστασης.

1*16 Fiber Splitter Υψηλή αξιοπιστία.

Διαχωριστής οπτικών ινών Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και χαμηλή πόλωση Εξαρτώμενη απώλεια.

ABS PLC Splitter Boxes με υψηλούς αριθμούς καναλιών.

Οπτικός διαχωριστής PLC με εξαιρετική περιβαλλοντική σταθερότητα και ευρέως χρησιμοποιούμενος,Ομοιόμορφη κατανομή φωτός και καλή σταθερότητα.

Η απώλεια είναι μη ευαίσθητη στο μήκος κύματος του εκπεμπόμενου φωτός, η απώλεια εισαγωγής είναι χαμηλή και η διάσπαση του φωτός είναι ομοιόμορφη.Υπάρχουν πολλά κανάλια διακλάδωσης για μία μόνο συσκευή, τα οποία μπορούν να φτάσουν περισσότερα από 32 κανάλια.

Εφαρμογές

Αναπτύξεις συστημάτων FTTX (GPON/BPON/EPON)

Συστήματα FTTH

Παθητικά οπτικά δίκτυα PON

Σύνδεσμοι CATV καλωδιακής τηλεόρασης

Κατανομή Οπτικού Σήματος

Τοπικά δίκτυα (LAN)

Εξοπλισμός δοκιμής

Συμβατό με προσαρμογέα: FC, SC, LC, ST, MPO

Δείκτες απόδοσης

Προδιαγραφές 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64 1*128
Τύπος ινών G.657.A
Μήκος κύματος εργασίας 1260nm~1650nm
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής (dB) <3.6 <6,9 <10.3 <13,5 <16.6 <20.1 <23,4
Ομοιομορφία απώλειας εισαγωγής θύρας (dB) <0,5 <0,5 <0,5 <0,8 <1,0 <1,5 <1,5
Απώλεια μεσοκυμάτων
Ομοιομορφία (dB)
<0,5 <0,5 <0,5 <0,8 <0,85 <0,85 <1,0
Απώλεια ηχούς (dB) (Αποκοπή εξόδου) >50 >50 >50 >50 >50 >50 >50
Κατευθυντικότητα (dB) >55 >55 >55 >55 >55 >55 >55
Προδιαγραφές 2*2 2*4 2*8 2*16 2*32 2*64 2*128
Τύπος ινών G.657.A
Μήκος κύματος εργασίας 1260nm~1650nm
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής (dB) <4.1 <7.4 <10,5 <13,8 <17,0 <20,4 <23,7
Ομοιομορφία απώλειας εισαγωγής θύρας (dB) <0,5 <0,8 <0,8 <1,0 <1,5 <2,0 <2,0
Ομοιομορφία απώλειας διακυμάτων (dB) <0,8 <0,8 <0,8 <1,0 <0,85 <1,0 <1.2
Απώλεια ηχούς (dB) (Αποκοπή εξόδου) >50 >50 >50 >50 >50 >50 >50
Κατευθυντικότητα (dB) >55 >55 >55 >55 >55 >55 >55

1 1xN (με βύσμα)

(Αριθμός καναλιών)

1x2

1x4

1x8

1x16

1x32

1x64

2x2 2x4

2x8

2x16

2x32

2x64

(Λειτουργικό κύμα)

1260-1650 nm

 

Απώλεια εισαγωγής επιπέδου P

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

Απώλεια εισαγωγής επιπέδου S

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Ομοιομορφία)

0.4

0.6

0,8

1

1.2

1.6

0,8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0,5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0,5

(Απώλεια επιστροφής)

περισσότερα από 55

(κατευθυντικότητα)

περισσότερα από 55

(Τύπος ινών)

ITU G657A

(Θερμοκρασία λειτουργίας)

-40 έως 85

(Μήκος κοτσίδας)

1 m-1,5m ή προσαρμοσμένο


  • Προηγούμενος:
  • Επόμενο:

  • Γράψτε το μήνυμά σας εδώ και στείλτε το σε εμάς

    Κατηγορίες προϊόντων